Ferda a Jogínci

Mgr. Vladislava Holásková

• Mgr. Vladislava Holásková
  • Mgr. Hana Veverka Kociánová

Ve dnech 21. – 25. 2. byl v přípravné třídě realizován projekt Ferda a Jogínci se zaměřením na rozvoj emoční inteligence a dětskou jógu. V průběhu týdne si děti osvojily základní jógínský dech a techniky při cvičení. Za žabákem Ferdou přilétaly jeho kamarádky mouchy a společně s nimi jsme trávili čas v Emušákově. Ojedinělý zážitek se nám všem naskytl ve spolupráci se 4.B, kdy jsme měli možnost nechat se namasírovat a zároveň také masírovat naše starší spolužáky. Paní učitelka Češková byla úžasnou průvodkyní těmito prožitky. Za pozvání ještě jednou děkujeme! Dále děti porozuměly významu mandaly a také si ji poslední den projektu vytvořily. Byl to jeden z nejkouzelnějších dnů projektového týdne. Žabák Ferda a jeho kamarádky se stali nedílnou součástí naší třídy a budou nás doprovázet do konce školního roku.